André Höy, cd. Landskab med figurer. Olie på lærred og plade. (2)
André Höy 1900-tallet, cd. Landskab med figurer og landskab med figurer ved havet. Olie på lærred og olie på masonit. Begge sign. André Höy, det ene dateret 63 42 x 50 cm. (52 x 60 cm.) og 40 x 48 cm. (45 x 53 cm.). Et maleri med ridse. (2).