Allan Karms malerier. (4)

Vurdering

6328378

Allan Karms (1933-2021). Fire malerier. Landskab eller udendørs parti med personers, alle olie på lærred. Alle Sign. Allan Karms. 60 x 80 cm (80 x 100 cm), 62 x 125 cm (81 x 143 cm), 30 x 100 cm (51 x 120 cm), 42 x 84 cm (60 x 100 cm). (4)