2 uniformer, M 69 Officer og Galla officer (2)

Vurdering

3835486

2 uniformer, M 69 Officer og Galla officer, beståenbdeaf Galla-uniform m. bukser, skjorte, jakke. Livvdde på buks ca. 80 cm. Brystmål ca. 104 cm.. M 69: Bukser, jakke og slips. Livvide på buks ca. 73 cm. Brystmål ca. 104 cm. (M 69 mangler een knap på skulder, samt sprødet op i syning.) Brugsspor.