Vintage Omega Seamaster Quartz herrearmbåndsur

Vurdering

DKK 3200

Aarhus

6486716

Omega Seamaster. Vintage herreur. Urkasse af stål med sølvgrå urskive med minut- og timemarkeringer samt dat ved position #3. Quartzværk. Ref.nr. 196.0073, serie nr. 39999545, Cal. 1310. Årgang 1975. Monteret med Fixo-Flex lænke af stål. Urkassen måler: 38 x 40 mm. Uret gik ikke ved indlevering, batteriskift påkrævet. Fremstår med alm. brugsspor, ridser på glas, skive med anløbninger. Auktionshuset.com indestår ikke for funktionaliteten. Omega æske medfølger.

Omega Seamaster 600 herreur, Ø34 mm.

Hørsholm 31. okt. 19:30

Vurdering

5.200

Panerai Luminor GMT. Armbåndsur af stål
København 04. nov. 18:50

Vurdering

42.000

32.000

Tudor Black Bay Champagne/Stål Ø 39 mm.
Aarhus 04. nov. 18:00

Vurdering

23.000

18.000

202401885 - Invicta of stål og forgyldt stål.
København 31. okt. 19:46

Vurdering

800

Dameur fra Omega, model Genève Dynamic, ref: 196.0301
Aalborg 31. okt. 18:20

Vurdering

1.200

Tudor 'Princess Oysterdate'. Dameur i guld og stål med gylden skive, ca. 1973
Vejle 31. okt. 20:10

Vurdering

7.000

6.200

Damearmbåndsur fra Omega, model Seamaster Aqua Terra
Roskilde 06. nov. 20:07

Vurdering

19.000

15.500

Herrearmbåndsur fra Omega, model Seamaster Apnea Jacques Mayol, ref. 2595.50.00
Roskilde 06. nov. 20:32

Vurdering

26.000

21.000

Omega Speedmaster Chronometer herrearmbåndsur af stål fra 2013
Roskilde 06. nov. 20:44

Vurdering

22.000

16.500

Roskilde 06. nov. 19:56

Vurdering

26.000

19.000