Louis Vuitton. 'Randonnee GM' rygsæk/ skuldertaske af Monogram Canvas
Louis Vuitton. 'Randonnee GM' rygsæk/ skuldertaske af Monogram Canvas udført med gyldent hardware, besætninger samt justerbar skulder-/ bærerem af kernelæder, der ligeledes fungerer som snørelukke. Indvendig, et stort åbent rum. Fór af brunt kanvaslærred. Produktionskode: AR0998. Fremstillet september 1998 i Frankrig. H. 46 cm. B. 33 cm. D. 17 cm. Fremstår med kraftige brugsspor/ slitage, patineret og stedvist mørt kernelæder med pletter, skjolder og tørrerevner. Indvendig, afknækket fæste til nøgle/ pung.
Slutter om 2 dage 22 timer 26 minutter 0 sekunder