Louis Vuitton skuldertaske, model 'Tribeca Carre', Damier canvas
Louis Vuitton skuldertaske, model 'Tribeca Carre', udført i Damier canvas. Besætninger og piping af brunt læder med hardware af brunt glimmerfarvet metal. Indvendigt med mørkerødt Taiga læder, stort rum samt lomme med lynlås. Produktionskode: TH1002. H. 24 B. 19 D. 8 cm. Fremstår med brugsspor slitage/krakeleringer på rem samt åbent syninger indvendigt.
Auktionen afsluttes: 22. nov. 2024 19:14
21 timer 14 minutter 7 sekunder