Louis Vuitton. 'Babylone' skuldertaske af Monogram Canvas
Louis Vuitton. 'Babylone' skuldertaske af Monogram Canvas udført med besætninger af vachetta kernelæder, gyldent hardware, dobbelt skulderhank og lynlåslukning. Indvendigt, et stort rum med lynlåslomme samt åben sidelomme og to penne-skjul. Fór af lyst alcantara. Produktionskode: VI0967. Fremstillet juni 1997 i Frankrig. H. 30,5 cm. B. 41 cm. D. 12 cm. Fremstår med brugsspor, stedvis slitage og patineret læder, fór stedvist let nusset og med pletter/ streger efter kuglepen.
Slutter om 1 time 32 minutter 16 sekunder
DKK 4.400