Farstrup m.fl. Tre tremmestole (3)

Vurdering

DKK 1100

Roskilde

6469733

Tre tremmestole af sortmalet bøg, bestående af; Én Farstrup stol, samt et par stole, mrk. fra Illums Bolighus. Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker, skrammer og stel med løshed.

Børge Mogensen m.fl. Samling møbler, 1960-70'erne (4)

Roskilde 02. nov. 18:35

Vurdering

Hans J. Wegner for Getama. Et par spiseborde / arbejdsborde af teak og eg, 1960-70'erne (2)
Roskilde 02. nov. 19:47

Vurdering

6.400

5.200

Søren Ravn Christensen for Umage. Spisebord model Heart 'n' Soul
Aalborg 05. nov. 18:15

Vurdering

1024 Viva herrecykel
Aalborg 04. nov. 18:20

Vurdering

5424 Avenue herrecykel
Aalborg 04. nov. 20:20

Vurdering

800

22823 SCO herrecykel
Aalborg 04. nov. 20:30

Vurdering

800

7024 Trek mountainbike
Aalborg 04. nov. 19:40

Vurdering

800

22523 Raleigh herrecykel
Aalborg 04. nov. 20:40

Vurdering

Peter Hvidt & Orla Mølgaard-Nielsen. Daybed af teak, model 'FD-417'
Roskilde 04. nov. 19:56

Vurdering

4.600

3.200

Tre-pers. sofa / sovesofa af teak, 1960-70'erne
Roskilde 04. nov. 19:20

Vurdering

Sune Fromell m.fl. Sofabord, skrivebord samt lysekrone, 1960-70'erne (3)
Roskilde 02. nov. 17:47

Vurdering