Mustang. Augusta Electric Center. Dame - elcykel. Racing Green
Momsvare
Augusta Electric Center. 28" Dame - elcykel med 7 gear - Racing Green. Lader, nøgle samt batteri medfølger. Fremstår med tydelige brugsspor, nogle ridser/skrammer samt rust på metaldele. Virker efter afprøvning. Det anbefales at notere stel nr. ned da. Auktionshuset.com ikke gemmer disse. Auktionshuset.com indestår ikke for funktionaliteten.
Slutter om 2 dage 23 timer 27 minutter 23 sekunder
DKK 4.600