Avenue herrecykel med 7 gear. Str. 56cm. Stelnr. WMB76650D. Fremstår med brugsslitage herunder rust, skrammer samt låst. Defekter samt mangler forekommer.
Politiets auktioner over hittegods, cykler, og koster. Se alle politiets auktioner her