Ubekendt møbelproducent. Spisebord, egetræ, 1970'erne
Ubekendt møbelproducent. Spisebord med cirkulær plade af fineret egetræ med udtræk, herunder en skjult tillægsplade, sarg af kunstmatriale fineret med egetræ, runde tilspidsede ben af massivt egetræ. 1970'erne. H. 71 L. 114-162 cm. Fremstår med brugsspor, begge topplade med en manglende styretap / glideskinne.
Slutter om 3 dage 22 timer 53 minutter 26 sekunder
DKK 1.700