Søren Ravn Christensen for Umage. Spisebord model Heart 'n' Soul

Vurdering

DKK 4000

Aalborg

6493051

Søren Ravn Christensen for Umage. Spisebord model Heart 'n' Soul med to tilhørende tillægsplader. Stel af massivt sort egetræ og plade af fineret sort egetræ. H. 75 cm, L. 200 / 300 cm, B. 90 cm. Fremstår med brugsspor herunder skrammer / afslag mm.. Vejl. udsalgspris 12.749 kr.

Søren Ravn Christensen. Rundt spisebord model Comfort Circle, sortlaseret egetræ

Aalborg 19:36

Vurdering

Børge Mogensen og Karl Andersson & Söner. Spisebord, Øresundsserien
Aarhus 31. okt. 19:12

Vurdering

7.600

5.400

Søren Ravn Christensen for Umage. Fire lampeskærme model Eos Up, medium, white og light grey (4)
Aarhus 07. nov. 18:55

Vurdering

1.900

850

Dansk møbelproducent. Seks spisestole, teaktræ / egetræ (6)
Aarhus 07. nov. 18:57

Vurdering

2.400

Rud Thygesen & Johnny Sørensen. Armstol samt sofabord fra 'Kongeserien' (2)
Vejle 02. nov. 19:21

Vurdering

5.200