Tre sofaborde ben af børstet stål og plade af glas. Et á H. 38 cm., B. 130 cm., D. 65 cm. samt to á H. 38 cm., B. 65 cm., D. 65 cm. Fremstår med brugsspor samt ridser og afslag. (3)
Proveniens: Danske Bank