Kinesisk piedestal af lakeret hardwood, udskårne sprosser og ben, 19./20. årh.
Kinesisk piedestal af lakeret hardwood, udskårne sprosser og ben, samt sarg. H. 90 cm, pladen 34 x 34 cm. 19./20. årh.
Auktionen afsluttes: 18:35
12 timer 8 minutter 4 sekunder