Moderne russisk mokkasæt i delvist forgyldt sterlingsølv (15)
Russisk mokkasæt i sterlingsølv med indvendig forgyldning og udvendige forgyldte bånd på rand og fod. Omfatter kaffekande, H. 17 cm, sukkerskål og flødekande samt seks mokkakopper med tilhørende underkopper. Samlet vægt 1828 g. Fremstår med alm. brugsspor. (15)
Slutter om 23 timer 18 minutter 44 sekunder
DKK 16.000