Svend Lindhart (1898-1989): Lille samling bronzefigurer (5)
Svend Lindhart (1898-1989): Lille samling bronzefigurer, En putto, en Bacchusfigur samt tre dyreskulpturer, bjørn, and og okse. Alle sign. med bronzestøberstempel. Ridser og mærker her og der. H. fra 5 - 13 cm. (5)
Auktionen afsluttes: 23. nov. 2024 15:57
3 timer 43 minutter 7 sekunder