Kommode af mahogni i rokokostil
Kommode af fineret mahogni, indlægninger, front med tre skuffer, beslag og greb af metal, top med marmorplade, afslag på hjørne. H. 71 cm, B. 60 cm, D. 32 cm. Nøgle medfølger. Fremstår med brugsspor.
Slutter om 3 dage 14 timer 30 minutter 42 sekunder