Sporvognskonduktørtaske med tang og nøgle
Sporvognskonduktørtaske af læder og messing med tilbehør i form af tang og nøgle. Tasken stemplet AME på messing kanten. Ca. 24 x 27 cm. Brugsslitage
Auktionen afsluttes: 15:39
9 timer 9 minutter 29 sekunder
DKK 700