Peter J. Lassen. Fire Montana 'ARRANGE trays' / serveringsbakker (4)
Momsvare
Fire løse Montana bakker, 'ARRANGE trays' / serveringsbakker. Produceret i 12mm MDF, der er lakeret med vandbaseret lak i farve 142 Amber, 145 Rosehip, 162 Hokkaido og 165 Beetroot. H. 4,2 cm. L. 27,4 - 44 cm x B. 21,3 - 35,5 cm. Fremstår med lette brugsspor, herunder enkelte ridser. (4)
Auktionen afsluttes: 05. nov. 2024 18:32
4 dage 12 timer 0 minutter 54 sekunder