Peter J. Lassen. Fire Montana 'ARRANGE trays' / serveringsbakker (4)
Momsvare
Fire løse Montana bakker, 'ARRANGE trays' / serveringsbakker. Produceret i 12mm MDF, der er lakeret med vandbaseret lak i farve 04 Anthracite, 155 Masala og 157 Cumin. H. 4,2 cm. L. 32,7 - 44cm x B. 27,5 - 35,5cm. Fremstår med lette brugsspor, herunder enkelte ridser. (4)
Slutter om 3 dage 23 timer 33 minutter 2 sekunder