Dansk møbeldesign. Reol af palisander, 1960-70'erne
Reol af palisander, front med flytbare hylder. H. 195, B. 110, D. 33 cm. Dansk møbeldesign, 1960-70'erne. Fremstår med almindelige alders- og brugsspor.
Slutter om 4 dage 23 timer 27 minutter 25 sekunder