Russisk overflødighedshorn af sølv
Russik overflødighedshorn udført af sølv. Stemplet. Længde: ca. 7 cm. Vægt: ca. 48,2 gr. Fremstår med brugsspor. Har tidligere været en broche, nål knækket.
Auktionen afsluttes: 06. nov. 2024 19:31
5 dage 13 timer 0 minutter 53 sekunder
DKK 1.300