Syv dele keramik/porcelæn fra B&G, Knabstrup, Danico mfl (7)
Syv dele keramik/porcelæn: B&G Grand Danois nr 1773, Knabstrup kande H 19,5 cm, Danico vase H 26,5 cm, Poul Kyhn figur af bjørn H 16 cm, Gerd Hiort Petersen for Søholm. 'Fugl' af glaseret keramik. Sign. GHS samt monogram. H. 28 cm mm. Brugsspor. (7)
Slutter om 3 dage 21 timer 7 minutter 49 sekunder
DKK 1.200