Hans Peter Knudsen (HPK): En større samling keramik og stentøj (25+)
Hans Peter Knudsen: En større samling keramik og stentøj bestående af barselspotter, kander, krukker, lågkrukker mm. Fremstår med brugsspor samt enkelte kanthak. H op til 37 cm. Alle dele signeret.(25+)
Slutter om 3 dage 19 timer 3 minutter 58 sekunder