Erik Nyholm. Keramisk fad, Ø.53,5
Erik Nyholm (1911-1999). Rundt fad af stentøj delvist dekoreret i farver, sign. samt dat. på bagsiden EN 86, Ø. 53,5 cm.
Slutter om 4 dage 23 timer 3 minutter 49 sekunder
DKK 4.600