Erik Nyholm. Keramisk fad, Ø.42
Erik Nyholm (1911-1999). Rundt fad af stentøj delvist dekoreret i farver, sign. samt dat. på bagsiden EN 85, Ø. 42 cm. Fremstår med store gennemgående revner med reparationer.
Slutter om 4 dage 23 timer 3 minutter 7 sekunder
DKK 3.200