Bent Exner, tilskrevet. Par øreringe af 14 kt guld

Vurdering

DKK 6.400

Aalborg

6496506

Bent Exner (1932-2006) tilskrevet. Par øreringe / øreskruer af 14 kt guld. Stemplet samt 585. Vægt: 12,7 gram. Helga og Bent Exner kasse medfølger. Fremstår med brugsspor.

DKK 4.200

Colt 1862 pocket Navy revolver

Vejle 24. nov.

Vurdering

16.500

13.000

686733 Samling Navajo smykker af sølv (4)
København 20:44

Vurdering

800

En samling kiosklitteratur bl.a. 'Coyote', 170+ hæfter (+ ca. 40 dubletter)
Vejle 24. nov.

Vurdering

1.200

Gamo Black Cat luftgevær 4,5 mm, skydeskiver samt Field Target Trap (3)
Aarhus 29. nov.

Vurdering

1.300

Gamo Speedster luftgevær 4,5 mm, skydeskiver samt Field Bullet Trap Rocker (3)
Aarhus 30. nov.

Vurdering

3.000

1.800

Pure Leaf. Tre par øreringe model Serra (6)
København 26. nov.

Vurdering

Damearmbåndsur fra Omega, model Constellation, ref. 895.1203
Roskilde 27. nov.

Vurdering

26.000

19.500

Ulysse Nardin: Skibsur i kasse af mahogni
Hørsholm 24. nov.

Vurdering

10.500

8.000

En langpibe, et tobaksskab samt et cigarskrin (3)
Hørsholm 22. nov.

Vurdering

1.200

Damearmbåndsur fra Omega, model Seamaster 300M, ref. 596.1523
Roskilde 27. nov.

Vurdering

13.000

9.600