Stor samling LP'er / grammofonplader (420)
Stor samling LP'er / grammofonplader best. af 420 lp'er dansk og udenlandsk pop og rock, heraf bla. FleetWood Mac, flere Bob Dyland bla. Boxset, Big Daddy Kane, Full Metal Jacket, John Lennon, David Bowie, Bob Marley, CV Jørgensen, Jimi Hendrix, Strawbs, Cat Stevens, Stevie Wonder, Dire Straits, Hairy ChapterEric Clapton, ZZ Tops, Savage Rose, Van Halen, In the Woodland of Weir, Kinks, Kim Larsen, ToTo, Chris Rea, Police, Prince, Johnny Cash, Abba, Creedence Clearwater Revival, Elvis, ELO, Talk Talk, Gasolin, Kim Larsen, Simon And Garfunkels, heraf bla. Boxset, Paul McCartney, The Beatles, Accept, Kiss, Michael Jackson, The Sweet, Bruce Springsteen, the Eagle, Twisted Sister, Meat Loaf, Rolling Stones John Mogensenog Birgit Lystager. 1960/70/80/90/2000-tallet. Fremstår fra lettere brugsspor til brugsslitage. Hovedsageligt vg-vg+. Fejl og mangler kan forkomme. (420)
Slutter om 4 dage 0 timer 59 minutter 32 sekunder
DKK 5.800