Samling lp'er og cd'er Anne Linnet, Sanne Salomonsen samt Lis Sørensen (112)
Samling lp'er og cd'er med Anne Linnet, Sanne Salomonsen samt Lis Sørensen. LP'er best. af 4 stk. Linnet/Salomonsen. 5 stk. Linnet / Marquis De Sade. 4 stk. Anne Linnet Band. 14 stk. Anne Linnet. 1 stk. Anne Linnet Box. 4 stk. Sneakers. 6 stk. Maxi 12" Sanne Salomonsen. 9 stk. Sanne Salomonsen. 5 stk. Lis Sørensen 2 stk. Flair. Cd'er best. af 18 stk. + Boxsæt med 6 stk. Anne Linnet. 15 stk. + Boxsæt med 3 stk. Lis Sørensen. 19 stk. Sanne Salomonsen. 2 stk + boxsæt med 8 stk Sneakers. 2 stk. Shit og Chalou. Fremstår med lettere brugsspor. Fejl og mangler kan forkomme. (112)
Auktionen afsluttes: 27. nov. 2024 19:20
4 dage 4 timer 33 minutter 4 sekunder
DKK 850