Samling Iron Maiden og Queensryche merchandise
Samling heavy metal merchandise hovedsageligt Iron Maiden og Queensryche best. af større samling plakater, stor Queensryche banner H. 300 B. 195 cm. 4 kopper, taske, to t-shirts, kasket, Iron Maiden plakat med autografer( denne plakat med store revner hvor den har været foldet) ringe og halskæder, puslespil og tørklæder. Fremstår med brugsslitage. Fra rygerhjem, gulnet og røglugt. Lauritz.com garanterer ikke for funktionalitet samt eventuelle fejl og mangler.
Slutter om 6 dage 22 timer 37 minutter 47 sekunder