Pearl River / Millar: Piano, model EU112S med tilhørende bænk (2)
Opretstående piano med høj klangkasse, lakeret med sort pianolak. H. 112, B. 145, D. 60 cm. Vægt ca. 211 kg. Hertil en højdejustérbar klaverbænk, ligeledes med sort pianolak, med sæde beklædt med sort stof. Alle funktioner virker. Lak med brugsspor, ridser og mærker.
NB: Pianoet er ikke monteret med hjul og køber skal selv stå for/arrangere håndtering af pianoet fra showroomet, minimum to mand.
Slutter om 5 dage 15 timer 37 minutter 25 sekunder