Velkommen til Lauritz.com

Velkommen til Lauritz.com

Pearl River / Millar: Piano, model EU112S med tilhørende bænk (2)

Vurdering

DKK 2000

Hørsholm

6487083

Opretstående piano med høj klangkasse, lakeret med sort pianolak. H. 112, B. 145, D. 60 cm. Vægt ca. 211 kg. Hertil en højdejustérbar klaverbænk, ligeledes med sort pianolak, med sæde beklædt med sort stof. Alle funktioner virker. Lak med brugsspor, ridser og mærker.

NB: Pianoet er ikke monteret med hjul og køber skal selv stå for/arrangere håndtering af pianoet fra showroomet, minimum to mand.

Søren Juul for dk3. Cirkulært spisebord, model Jewel, sort marmor, Ø. 140 cm

Vurdering

18.000DKK

Startpris

10.500DKK

Aarhus

15.10, 19.04

Søren Juul for dk3. Cirkulært spisebord, model Jewel, hvid marmor, Ø. 150 cm.

Vurdering

18.000DKK

Startpris

10.500DKK

Aarhus

12.10, 11.19

Renæssance herregårdsmøbel, delvist 1600-tallet

Vurdering

26.000DKK

Startpris

15.500DKK

Vejle

8.10, 20.48

Copyright Lauritz.com © 2023-2024 (Version: 1.0.5)