Eleca. Elektrisk/akustisk guitar. Incl. gigbag. (2)
Momsvare
Eleca. Elektrisk/akustisk guitar. Incl. Stagg gigbag. Guitaren fremstår med en del ridser og brugsspor. (2)
Se hele udvalget fra Konkursboet over Borg Hammer Sound her
Slutter om 1 dag 21 timer 11 minutter 38 sekunder