Diesella 316 knallert
Diesella 316 knallert. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor. Hidrører fra stor dansk samling. Auktionshuset indestår ikke for funktionalitet, stand eller eventuelle mangler.
Slutter om 6 dage 0 timer 39 minutter 49 sekunder
DKK 6.400