John Fabrin, akvareller, landskaber (5)
John Fabrin (1900-tallet), landskaber, indrammede akvareller - enkelte løse i passepartout, 2 stk. sign. John Fabrin 1985 & 3 stk. usign., 39 x 48 cm & 48 x 39 cm (54 x 63 cm & 52 x 62 cm). (5)
Auktionen afsluttes: 02. nov. 2024 16:11
1 dag 9 timer 40 minutter 5 sekunder