Carl Erik Reimuth. 'Dresden Green'
Carl Erik Reimuth (f. 1953). 'Dresden Green'. Akryl på lærred. Sign. og dat. på bagsiden Reimuth 07. 50 x 70 cm. UR
Odense 15:33
Vurdering
4.200
Odense 30. nov.
Vurdering
Odense 30. nov.
Vurdering
3.400
2.400
Vejle 28. nov.
Vurdering
30.000
23.000
Odense 27. nov.
Vurdering
6.400
3.400
Vejle 17:06
Vurdering
7.000
4.200
Aarhus 19:15
Vurdering
800
Roskilde 19:30
Vurdering
2.800
Hørsholm 20:50
Vurdering
9.400
4.400