Galionsfigur i form af fugl
Galionsfigur i form af fugl udskåret i træ og bemalet i sort og hvidt. L. 130 cm, B. 60 cm, H. 52 cm. Fremstår med brugsspor, mærker og pletter, slidmærker på næb- og vingespidser.
Slutter om 6 dage 1 time 22 minutter 55 sekunder
DKK 1.900