Per Kirkeby. Komposition, med dedikation fra 04
Per Kirkeby (1938-2018). Komposition, kuglepen på papir, sign. Per og dateret 11-4-04. Med dedikation: "til Anne og Jørgen tak for mad og venskab'. Lysmål 15 x 13 cm. (cd)
Slutter om 23 timer 6 minutter 42 sekunder
DKK 2.800