I. L. Jensens skole. Opstilling med roser, 23 x 30 cm.
Ubekendt kunstner, I. L. Jensens skole, 1800/tallet. Opstilling med roser, olie på træ, usigneret. Mærket på bagside, 23 x 30 cm, 27 x 34 cm. Fremstår med rids og slidmærke samt enkelt trykmærke.
Slutter om 23 timer 45 minutter 10 sekunder
DKK 4.600