Tekno / Zonen. Samling ambulance, stigebrandbil m.m. + Zonenstation. (6)
Tekno / Zonen - ZR. Samling biler bl.a.
Packard Zonen hvid ambulance nr. 424
Ford V8 Zonen kranbil nr. 481
Triangel Zonen stigebrandbil nr. 485
Triangel Zonen brandsprøjte nr. 486
Samt 'ZONE REDNING' Zonenstation m/ fire grønne porte m/ Tekno mrk., H. 20, L. 33,5 cm, D. 33,5 cm & Zonen skilt 8,5 x 5,5 cm. Fremstår m/ alm. brugsspor & enkelte mangler. (6)
Slutter om 5 dage 23 timer 33 minutter 9 sekunder