Velkommen til Lauritz.com

Velkommen til Lauritz.com

Tekno / Zonen. Samling ambulance, stigebrandbil m.m. + Zonenstation. (6)

Vurdering

DKK 3200

Odense

6484938

Tekno / Zonen - ZR. Samling biler bl.a.
Packard Zonen hvid ambulance nr. 424
Ford V8 Zonen kranbil nr. 481
Triangel Zonen stigebrandbil nr. 485
Triangel Zonen brandsprøjte nr. 486
Samt 'ZONE REDNING' Zonenstation m/ fire grønne porte m/ Tekno mrk., H. 20, L. 33,5 cm, D. 33,5 cm & Zonen skilt 8,5 x 5,5 cm. Fremstår m/ alm. brugsspor & enkelte mangler. (6)

Luke Pearson & Tom Lloyd for Allrmuir. To-pers. sofa, par lænestole samt sofabord (4)

Vurdering

5.200DKK

Startpris

1.400DKK

Aarhus

8.10, 18.27

Georg Jensen Damask. En samling duge af damaskvævet bomuld (4)

Vurdering

1.100DKK

item.HighestBidLabel

750DKK

Vejle

12.10, 19.01

Copyright Lauritz.com © 2023-2024 (Version: 1.0.5)