To armstole / bergerer af mahogni (2)
To armstole / bergerer af fineret mahogni betrukket med sort møbelstof. H. 104 cm., B. 62 cm., sh. 42 cm. Fremstår med kraftig brugsslitage, sværte/farverester ved kanter langs betræk. synlige betrækhæftninger. (2)
Auktionen afsluttes: 18:40
12 timer 0 minutter 17 sekunder