Iskos-Berlin for Hay. Lænestol, model Soft Edge 100, udstillingsmodel
Momsvare
Iskos-Berlin. Lænestol med formbøjet kopstykke af fineret egetræ, sæde betrukket med gråligt møbelstof. Fremstillet hos HAY, model Soft Edge 100. Udstillingsmodel med få brugsspor.