Kaffekande samt sovseskål af sølv (2)
Finsk kaffekande stemplet 813H samt E6 (1934). H 22 cm. Vægt 725 g. Sovseskål stemplet København 1930 L 16 cm. Vægt 180 g. Brugsspor. (2)
Slutter om 1 dag 1 time 16 minutter 2 sekunder
DKK 5.200