English Silver House. Kasserolle i sterlingsølv med gevirhåndtag
English Silver House. Moderne kasserolle i sterlingsølv med håndtag og lågknop udskåret i hjortegevir. Ø 17 cm, H. 13 cm. Vægt 752 g. Alm. brugsspor, gevirgrebet med revne på siden.
Slutter om 23 timer 48 minutter 52 sekunder
DKK 7.000