Hee Welling for HAY. Lounge / kontorstol, 'About a Chair' AAC25
Momsvare
Hee Welling for HAY. Polstret skalstol på hjul, model 'About a chair' / AAC25, betrukket med nistret stof. H. 81 cm. Sh. 47 cm. Udstillingsmodel med alm. brugsspor, slitagehul under sæde.
Auktionen afsluttes: 09. nov. 2024 12:38
8 dage 6 timer 0 minutter 58 sekunder
DKK 850