Vibocold vinkøleskab, model SV90
Vibocold vinkøleskab, model SV90. H 86,5. B 59,5. D 57 cm. 2 låger samt hylder. Fremstår med brugsspor. Virker ved test. )
Proveniens: Ruths Hotel, Skagen