Certina: DS PH200m automatic dykkerur, Ø43 mm.
Certina DS PH200m dykkerur med urkasse af stål, model C036.407.16.050.00. Sort urskive med stregindeks og datovisning. Automatisk urværk, ETA F05.411 Precidrive. Diameter: Ø43 mm. Monteret på original brun læderrem. Uret går ved efterprøvning. Fremstår med minimale/ingen brugsspor. Ubrugt original Nato-rem, boks, manual samt stemplet garantikort medfølger; erhvervet hos Ulsted Ure 2019.