Per Borup. To kuglelåse af 14 og 18 kt. delvist satineret guld (2)
Per Borup. To forskellige kuglelås af hhv. 14 og 18 kt. delvist satineret guld, med låse til Per Borup systemlåse, stemplet "P.Bo 585" og "P.Bo 750". B. ca. 12 mm. Samlet vægt: ca. 6,5 gr. Fremstår med lettere brugsspor.
Slutter om 3 dage 0 timer 29 minutter 35 sekunder