Velkommen til Lauritz.com

Velkommen til Lauritz.com

Herman Siersbøl. Dobbeltradet perlecollier med lås af 14 kt. rosaguld

Vurdering

DKK 2600

Vejle

6478739

Herman Siersbøl. Dobbeltradet perlecollier med delvis gennembrudt lås af 14 kt. rosaguld. Stemplet: HS 585. L. 40 cm. Halscollieret fremstår med brugsspor, perler med semigod lustre og synlige vækstmærker.

Imagine guldkugle på bronzefarvet perlearmbånd.

Vurdering

2.600DKK

Startpris

2.000DKK

Aarhus

13.10, 16.42

Imagine guldkugle m/ stjernemønster på bronzefarvet perlearmbånd

Vurdering

2.600DKK

Startpris

1.800DKK

Aarhus

13.10, 19.16

202405362 - Chanel halskæde, kollektion 2011, Længde: 95 cm

Vurdering

5.200DKK

item.HighestBidLabel

900DKK

København

14.10, 19.03

Copyright Lauritz.com © 2023-2024 (Version: 1.0.5)