Venini. Blomsterformet standerlampe af muranoglas fra 70'erne
Venini. Blomsterformet standerlampe af muranoglas og forkromet stål fra 70'erne. H. 153 cm, Ø 33 cm. Fremstillet af Venini, Venedig, Italien. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, slitage på base.
Slutter om 2 dage 0 timer 50 minutter 19 sekunder
DKK 11.500