Theo Tobiasse. Komposition (cd)

Vurdering

DKK 1100

Aalborg

6493745

Theo Tobiasse. (1927-2012). Komposition, litografi nr. 70 / 175. Sign. "Theo Tobiasse". Mål 52 x 68 cm (67 x 83) (cd)

Proveniens: Danske Bank.

Aalborg 19:30

Vurdering

Aalborg 19:30

Vurdering

Henrik Buster Bruun. Tre landskabspartier (cd) (3)
Aalborg 20:20

Vurdering

Michael Kvium, 'Moneyhead', litografi sort hvid
Hørsholm 06. nov. 19:16

Vurdering

16.000

11.000

Michael Kvium: 'Shithead'. litografi i sort hvid
Hørsholm 06. nov. 19:25

Vurdering

16.000

11.000

Jack Kampmann. Færøsk kystlandskab med huse, litografi
Vejle 02. nov. 19:12

Vurdering

Leif Sylvester (f. 1940). 'En engel flytter' CD
Hørsholm 02. nov. 19:33

Vurdering

650

Oluf Høst. Parti fra Bognemark (cd)
Aarhus 05. nov. 18:59

Vurdering

3.400

Hans Bendix. Modelstudie. (cd)
Odense 09. nov. 18:32

Vurdering

Corneille. Komposition med kvinde og fugl.
Roskilde 06. nov. 18:42

Vurdering

4.200

Mogens Balle. Kompositioner (2)
Aalborg 20:40

Vurdering

Kai Lindemann. Landskab. 1986
Roskilde 06. nov. 19:16

Vurdering

4.200

800